سوالات پیش از خرید

خدمات راه اندازی و طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی توسط مسترپیجز حداکثر ظرف مدت یک هفته انجام می شود و به همراه لوگو و بنر اختصاصی شما تحویل داده می شود.

در حال حاضر فروشگاه های اینترنتی که ما طراحی و راه اندازی می کنیم توسط فروشگاه ساز قدرتمند ووکامرس انجام می شوند.

بله، کلیه دمو ها در وب سایت فروشگاهی شما وجود دارند و با چند کلیک می توانید ظاهر و امکانات فروشگاه خود را به نمونه مورد نظر خود تغییر دهید.

بله، شما می توانید جهت راه اندازی پکیج فروشگاهی خود نمونه طرح مورد نظر خود را اعلام فرمایید تا فروشگاه شما طبق همان طرح راه اندازی شود.

ما پکیج های مختلف حرفه ای فروشگاهی با امکانات مختلف را آماده کرده ایم و شما می توانید کلیه بخش ها را به دقت بررسی کنید، بنابراین فروشگاه شما نیز بدون هیچ کم و کسری دقیقا مطابق با نمونه ها راه اندازی می شوند و هیچ نگرانی هنگام پرداخت وجه نخواهید داشت چرا که پیش از خرید نتیجه کار را دیده اید.

از طرفی مسترپیجز بر روی پکیج های خدمات طراحی سایت فروشگاهی خود خدماتی نظیر ارائه اپلیکیشن فروشگاهی رایگان، طراحی لوگو و بنر رایگان و کمپین تبلیغاتی و خدمات مدیریت محتوای سایت ارائه می دهد که شما را به سوی داشتن یک کسب و کار آنلاین موفق سوق می دهد.

شما با خرید هر یک از پکیج های طراحی فروشگاه آنلاین، شامل خدمات پشتیبانی و مدیریت محتوا اعم از درج محصولات، تصاویر، توضیحات، مطالب بلاگ و … به مدت 3 ماه می شوید و بعد از آن نیز این روال با پرداخت هزینه می تواند ادامه داشته باشد.

کلیه خدمات پشتیبانی فنی به مدت یکسال به صورت رایگان انجام می شود.

سوالات متداول